Disiplin Kurulu

 Fatih SÜLAHİ (Başkan)

 

1978 Ankara - Elmadağ doğumludur. Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirmiştir. 2004 yılından bu tarafa serbest olarak faaliyetini sürdürmektedir. Asmmmo Stajerleri İzleme Komisyonu üye ve Başkan Yardımcılığı , Mesleki Denetim Komisyonu üyeliği gibi görevlerde bulunmuştur.

Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 Kayhan SURAT (Başkan Yardımcısı)

 

 

1978 yılında Zonguldak'ta doğdu. TED Zonguldak Koleji ve Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye bölümünden mezun oldu. ASMMMO mesleki denetim ve spor komisyonlarında görev yaptı. Çeşitli vakıf ve dernek yöneticiliği ile TED Zonguldak mezunlar derneği üyeliği bulunmaktadır. TÜRMOB bağımsız denetim eğitmenliği yapmakta ve 2006 yılından beri mesleki faaliyetini serbest olarak sürdürmektedir.

 

Ergin KONUKÇU (Üye)

 

1952 Ankara Bala doğumludur. Bursa İ.T.İ.A. 1976 yılı mezunudur. 1977 Yılı Vergi Denetmeni, 1978 ve 1979 yıllarında Tüm Vergi Kontrol Memurları Derneğinde Genel Sekreter; 1986 ve 1987 Yıllarında ise Vergi Kontrol Bürosu Başkan Yrd. olarak görev almıştır. 2002-2006 Yıllarında ASMMMO Disiplin Kurulu Başkanı olarak görev yapmıştır. 1998 Yılından bu yana SMMM olarak mesleki faaliyetlerini sürdürmektedir. TURMOB Üst birlik Delegesidir .Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

Bülent KAPLAN (Üye)

 

 1974 Kırşehir doğumludur. Aydınlıkevler Ticaret Lisesi 1992 yılı mezunudur. 1990 yılında mesleğe başlamış olup; 2001 yılından itibaren ise mesleki faaliyetlerine serbest olarak devam etmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 

 Fatih ÇALIK (Üye)

 

 

1976 Ankara doğumlu olup Gümüşhane'lidir. Anadolu üniversitesi işletme bölümü lisans mezunudur. 2005 yılından bu yana serbest büro faaliyetini SMMM olarak sürdürmektedir. 2013 yılında ASMMMO  Yönetim kurulu adayı olmuştur.   ASMMMO da Tesmer (temel eğitim ve staj merkezi) Ankara Şube Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. TÜRMOB Delegesi ve ASMMMO oda Meclis üyesidir. Aynı zamanda Oda bünyesinde Bilgisayarlı Muhasebe eğitimi dersleri vermiştir. Ekonomi kulubu Derneği denetim kurulu başkanlığı görevini yürütmektedir.

Evli ve Üç çocuk babası olup orta düzeyde İngilizce bilmektedir.