Yücel ULUSOYLU
Yücel ULUSOYLU
Başkan

1974 Çorum doğumludur. Lise öğrenimi; Ankara Ticaret Lisesi, Yüksek öğrenimini; Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi, Yüksek Lisansını; Atılım Üniversitesi, Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi konusunda tamamlamıştır. 2003 yılından bu yana Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak faaliyetini sürdürmektedir. 2015-2018 Yıllarında Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği Ankara Şubesi Başkanlığı yapmıştır. 2019-2022 dönemi Disiplin Kurulu Başkanı görevinde bulunmuştur. Evli ve bir çocuk babasıdır.

İrfan BOZYİĞİT
Üye
İrfan BOZYİĞİT

1971 Muş doğumludur. Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü Mezunudur. Mali Müşavirlik mesleğine 2003 yılında başlamış, ardından 2017 yılında Bağımsız Denetçi unvanını almıştır. Halen, mesleki faaliyetlerini serbest olarak sürdürmektedir, ASMMO Yönetimlerinde Sosyal Etkinlikler Komisyonu, Spor Komisyonu, TESMER ve çeşitli komisyonlarda görevler üstlenmiş, mesleki dergilerde makaleleri yayımlanmıştır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Sami YÜCELOĞLU
Üye
Sami YÜCELOĞLU

1975 Ankara doğumludur. Aslen ÇANKIRI-Şabanözü nüfusuna kayıtlıdır. İlk orta ve lise eğitimini Ankara'da tamamlamıştır. Lisans eğitimini 2003 yılında tamamlayarak Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde Maliye Finans Bölümünden mezun olmuştur. 2004 yılına kadar Mali Müşavirlik ofisinde çalışma gösterirken bu tarihten sonra kendi ofisini açarak Sincan bölgesinde bağımsız olarak halen faaliyet göstermektedir. 2013 Yılında Bağımsız Denetçi Belgesi alarak KGK Denetçi listesinde kayıtlı bulunmaktadır. 2016 yılında İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin yürütümüne ilişkin işveren veya işveren vekili eğitimini tamamlayarak sertifika belgesini almıştır. 2013 Yılından itibaren TÜRMOB Delegesidir. ASMMMO`da farklı komisyonlarda üyelik, Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulunmuş, Mesleki Denetim Komisyonunda fiili görev alarak büro denetimlerini icra etmiştir. Ankara Meslekte Birlik Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği 2013 yılından itibaren devam etmekte olup, halen Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir. 2010 Yılında ASMMMO Sincan Temsilciliği Başkan Yardımcısı görevinde, 2013 yılında ASMMMO Sincan Temsilciliği Başkanı olarak görevini 2016 yılına kadar devam ettirmiştir. Mesleğin gelişimi meslektaşın bilgi birikim ve katkılarını sunmak ve mevzuat değişikliklerini an be an paylaşmak üzere 2014 Yılında whatsapp üzerinden Mesleki Muhasebe Grubunu kurmuş ve sahibi olarak da meslektaşa katkı sunmaya devam etmektedir. Whatsapp, instagram, telegram, facebook, twittter,Google Group, Linkedln gibi sosyal ağlarda mesleki bilgi paylaşımlarında bulunmaktadır. Evli ve 3 çocuk babasıdır. Orta derecede İngilizce ve Fransızca bilmektedir.