Remziye Gül EKİCİ
Remziye Gül EKİCİ
Başkan

Antalya doğumludur. İlk, Orta ve Lise öğrenimi Antalya’da tamamlamıştır Anadolu Üniversitesi İ.İ.B. FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ MALİYE mezunudur. Antalya’da Mesleki faaliyetle ilgili 7 yıl YMM ofisine çalışmış ve bir çok özel şirketlerde Muhasebe ve Finans Bölümlerinde üst düzey yöneticilik yapmıştır,
2010 yılından itibaren mali müşavirlik mesleğini icra etmekte olup 2014 yılında KGK dan BAĞIMSIZ DENETÇİ Ünvanını almıştır. 2015 yılında kendi ofisini açarak 2021 yılına kadar mesleki faaliyetine serbest olarak devam etmiştir. Şuan Bağımlı olarak çalışmaya devam etmektedir. 2013-2022 yılından buyana ASMMO ‘da Kadın Meslektaş Sorunları Komisyonunda aktif görev almıştır. Ayrıca Ankara Meslekte Birlik Derneğinde Kadın Kolları Komisyonu Başkan Yardımcılığı görevinde bulunmaktadır. Evli ve ikiz kız çocuk annesidir.

Derviş VURAL
Üye
Derviş VURAL

1978 Yozgat-Merkez doğumludur. Ahmet Andiçen Ticaret Meslek Lisesi ardından, 2001 yılında Cumhuriyet Üniversitesi(Sivas) İİBF Fakültesi işletme bölümünden mezun oldu. 1994 yılından itibaren Mali Müşavirlik bürosu ile çalışma hayatını devam ettirmektedir. Bir önceki dönemde ASMMMO danışma meclisi üyesi olup mevcut durumda Etik Kurulu üyesidir. Kendi internet sitesinde(dervis.vural.com.tr) güncel mevzuat ve olaylar ile ilgili makale ve yazıları yer almaktadır. Bilirkişilik, İç denetim, Kosgeb uzmanlığı gibi özel uzmanlık alanları ile ilgili sertifakaları vardır. Evli ve İki çocukludur.

Melih ŞENGÜL
Üye
Melih ŞENGÜL

06.06.1950 Ankara doğumluyum. Evli, iki çocuk babasıyım. Ankara Ticaret Lisesi ve Ankara İktisadi Ticari İlimler Akademisi İşletme-Muhasebe Bölümü mezunuyum. 1967 yılından buyana muhasebe mesleğinin içerisinde olup, çeşitli firmalarda muhasebe müdürlüğü görevini yürüttüm. 1983 yılından beri serbest çalışmaktayım. ASMMM Odasının ilk Genel İdare Müdürlüğü, birkaç dönem Türmob delegesi ve ASMMMO Staj Komisyonu üyeliği görevlerinde ve 2006-2012 dönemi Türkiye Voleybol Federasyonu Denetim Kurulu üyeliği görevlerinde bulundum.