Seyfettin ÖZÇELİK
Seyfettin ÖZÇELİK
Başkan

1988 Ankara doğumlu olup Aslen kirikkale karakecili nufusuna kayitlidir. İlk orta ve lise eğitimini Ankara'da almis olup lisans egitimini Erzurum Ataturk Üniversitesi İbbf Fakultesi İktisat bolumunde tamamlamistir. 2017 yilindan beri bağımsız olarak mesleki faaliyetini surdurmektedir. Cesitli sivil toplum kuruluslarindan gorev almaktadir. Evli 2 cocuk babasidir.

Tuncay BEKLEVİÇ
Üye
Tuncay BEKLEVİÇ

1982 Ankara - Şereflikoçhisar doğumludur.1999 yılın da Ankara Ticaret Lisesinden mezun olmuştur. Üniversite eğitimini, Afyon Koca Tepe Üniversitesi Bolvadin MYO 2 yıllık Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümü - Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünü bitirdi. 2002 yılından itibaren Muhasebe alanında Özel sektörde, yöneticilik derecesin de mesleğini icra etmiştir. 2019 yılında Mali Müşavirlik ruhsatını almıştır.2021 yılından itibaren serbest çalışarak, Mali Müşavirlik ofis faaliyetlerini yürütmektedir. Daha önce ASMMMO odamızın Mesleki Denetim Komisyonun da görev almıştır.

Bülent YASİN
Üye
Bülent YAŞİN

1977 Viranşehir doğumludur.Aslen MARDİN’lidir.A.Ü.İşletme mezunudur iş hayatında Turizm sektöründe üç yıl çeşitli düzeylerde yöneticilik yapmıştır.2004 yılında Staj başlama ile başlayan mesleki çalışma hayatı önce muhasebe ofisi olmak üzere 2008 yılına kadar inşaat alanında faaliyet gösteren kurumsal bir firmada Mali işlerden sorumlu Mali Müşavir ve Genel Koordinatör olarak devam etmiştir.2009 yılından itibaren mesleki faaliyetine bağımsız olarak devam etmektedir.ASMMMO Spor Etkinlikleri Komisyonu,Türk Ticaret Hukuku ve Diğer Mevzuaat Hukuku Komisyonu ve Oda Danışma Meclisi üyeliği yapmıştır.Mesleki faaliyetler yanında Vergi yargısı ve Yatırım Teşvik faaliyetleri ile ilgili çalışma yürütmektedir.Türmob Üst Birlik Delegesidir.Evli ve iki çocuk babasıdır.