Mustafa DOLU
Mustafa DOLU
Başkan

1975 Kırıkkale/Delice doğumludur. Ankara Ticaret Meslek Lisesi 1994 yılı mezundur. 1992 Yılı Mali Müşavirlik Ofisinde Stajyer olarak Başlamış olduğu Mesleki hayatına 1994 yılından beri mali müşavirlik mesleği içinde olup 2008 yılında kendi Mali Müşavirlik Ofisini açtı. 2010 Yılında Erzincan İlinde Dünyada Eşi Olmayan Ö.T. Lastiklerden 12 MWe Elektrik üretim Kapasiteli, Tesisinin Kurulumu ve Devreye alınması içim Yatırım danışmanı ve Yönetici olarak görev yaptı. TÜRKSAT A.Ş. Bünyesinde Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nda Proje Yöneticiliği yaptı. 2019-2022 Döneminde Ankara Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası Spor Komisyon Başkan yardımcılığı yaptı. DEĞİŞİM Muhasebeci Mali Müşavirler Grubu Kurucu üyesi ve Yürütme Kurulu Başkan Yardımcısı. Türkiye Geliştirme Vakfı Yenilene bilir enerji alanında proje yazımı ve Kredilendirme konularında danışmanlık yaptı. Teşvik Belgesi Alınması ve Kapama İşlemlerinin Yürütümü, EPİAŞ ’da Hidro Elektrik ve Yenilenebilir Enerji Lisans, Termik Elektrik Üretim Lisansının YEKDEM lisansına dönüştürülmesi, ÇED raporu, İflas Erteleme, KOSGEB Uzmanlığı vb gibi Alanlarda rapor hazırlama ve süreç yönetimleri konusunda uzmanlık yaptı. Anadolu Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Yürütümüne İlişkin İşveren Veya İşveren Vekili Belgesi. Dış Ticaret Uzmanlığı, Dış Ticaret Eleman Yetiştirme yeterliliği vardır. Enerji Piyasalarında “ Elektrik Piyasa, Yeni Gün Öncesi, Yekdem Santralleri İçin İç Piyasa Süreç, Elektrik Piyasaları Giriş, YEKTEM süreci, Epiaş Faturalandırma Süreç yönetimi ve uygulamaları konularında uzmanlığı bulunmaktadır. Orta derecede İngilizce bilmektedir. Evli üç Çocuk babasıdır.

Nihat ÇETİN
Başkan Yardımcısı
Nihat ÇETİN

1974 Develi /Kayseri Doğumlu Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü Mezunudur. 1992 yılında Mesleğe adım atmış olup,2003 Yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak Serbest çalışmaya başlamıştır. Geçmiş dönemlerde 3.Dönem TÜRMOB Üst Birlik Delegeliği yapmıştır.2003-2022 Yılları arasında ( Büro Denetim ) Mesleki Denetim Komisyonunda Görev almış İlçeler Dahil birçok denetimi ifa etmiştir. 2003 yılından günümüze Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği üyesi olup Yıllara Sari İnşaat İşlerinin vergilendirilmesi konularında eğitim vermiştir. Hazine Müsteşarlığı Yabancı Sermaye Genel Müdürlüğü iznine tabi birçok Uluslar arası Yabancı şirket kuruluşlarına Şube Temsilciliklerinin açılmasını gerçekleştirmiştir. TÜRMOB – ASMMMO düzenlemiş olduğu birçok Sempozyum , Panel ve Eğitimlere katılmıştır. Meslekle ilgili özel uzmanlık isteyen sertifikalar almıştır. Orta derece Almanca İngilizce bilmekte olup, Evli iki çocuk Babasıdır.

Serap ÖKMEN
Sekreter
Serap ÖKMEN

Ankara doğumlu olup, aslen Çorum’un İskilip İlçesindendir. Ön lisans eğitimini Erciyes Üniversitesi’nde, lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi’nde tamamlamıştır. İşletme Bölümü mezunudur. 1992-1999 yılları arasında değişik sektörlerdeki firmalarda muhasebe sorumlusu olarak görev yapmıştır. 2000 yılından bu yana mesleki faaliyetini Kızılay bölgesinde Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak sürdürmektedir. Mesleki derneklerde Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı, dernek Yönetim Kurulu Üyeliği görevini yapmıştır. TÜRMOB delegesi ve ASMMMO Danışma Meclis Üyeliği, ASMMMO Mesleki Denetim Komisyonu, Stajyer İzleme Komisyonu, Kadın Meslektaş Sorunları Komisyonu gibi mesleki birçok komisyonda görev yapmıştır. 2015 yılında Bağımsız Denetçi ünvanı almıştır.2017 yılında kurulan, ANMESDAY-Ankara Meslekte Dayanışma Derneği Kurucu Üyesi ve halen Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini icra etmektedir. 2022 yılında ASMMMO Haksız Rekabetle Mücadele Kurulu Sekreteri olarak görevlendirilmiştir. Evli ve iki çocuk annesidir.

Yasin TURALI
Üye
Yasin TURALI

1984 Ankara doğumludur. Çorum Boğazkale Nüfusuna kayıtlıdır. 2002 Ankara Ticaret Lisesi lezunudur. 2002 Yılında mesleki alanda çalışmaya başlamıştır 2010 yılı Anadolu üniversitesi işletme fakültesini bitirmiştir. Ankara Ulus bölgesinde serbest olarak mesleği icra etmektedir. Evli ve iki Çocuk babasıdır.

İsmail YILDIZ
Üye
İsmail YILDIZ

1974 Bolu / Gerede Doğumludur. Aydınlıkevler Ticaret Meslek Lisesi, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi. 1992 Yılı Mali Müşavirlik Ofisinde Stajyer olarak Başlamış olduğu Mesleki hayatına 1994 yılından bu güne kadar mali müşavirlik mesleği içinde olup 2003 yılında kendi Mali Müşavirlik Ofisini açtı. Birçok özel firmada üst düzey yöneticilik yaptı. Belirli Bir dönem Ticaret ile uğraştı. DEĞİŞİM Muhasebeci Mali Müşavirler Grubu Yürütme Kurulu Üyesi.
İflas Erteleme ve İflas aşamasındaki firmaların Muhasebe ve Danışmanlık Süreç yönetimini, Ekonomi Bakanlığı Teşvik Uygulamaları, KOSGEB Uzmanlığı vb. gibi bazı özel uzmanlık alanları ile sertifikaları vardır. Bir erkek çocuk babasıdır.

Nadir ULUSOY
Üye
Nadir ULUSOY

1980 Ankara Çubuk doğumludur. Aydınlıkevler Ticaret Meslek Lisesini ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini tamamladıktan sonra, 2007 yılında Mali Müşavirlik ofisini açtı. 2007 Yılından itibaren Çankaya-Mebusevleri bölgesinde serbest olarak faaliyetine devam etmektedir. Birçok sivil toplum kuruluşlarında dernek ve federasyonlarda görev almaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Fatma Şafak OĞUZHAN
Üye
Fatma Şafak OĞUZHAN

1979 Ankara doğumlu olup aslen Artvinlidir. Ankara Ayrancı Süper Lisesini bitirdikten sonra 2001 yılında Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünden mezun oldu. 2002 yılından beri kesintisiz olarak meslek içinde olup, 2006 yılından itibaren Mali Müşavirdir. Bu süre içerisinde denetim firmalarında ve özel sektörde muhasebe denetim ve finans bölümlerinde çalıştı. Halen kendi bürosunda mesleği icra etmektedir. İleri derece İngilizce bilmektedir. Evli ve iki çocuk annesidir.

Mustafa AY
Üye
Mustafa AY

1979 Ankara doğumlu olup aslen KIRŞEHİR lidir. Ankara Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesini bitirdikten sonra Niğde Üniversitesi İşletmecilik ve sonrasında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olmuştur. Mesleğe 2000 yılında başlamıştır. 2014 yılında “Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Ruhsatı”nı almıştır. 9 yıl muhasebe ofisinde çalışmış, 8 yıl kurumsal bir grup firmasında üst düzey yöneticilik yapmıştır. 2017 yılından beri serbest olarak faaliyetini sürdürmektedir. ASMMMO “Meslektaşlar arası Haksız Rekabeti Önleme ve Etik Kurallar Komisyonu” başkan yardımcılığı görevinde bulunmuş olup aynı zamanda ANKARA SANAYİ ODASI “Çalışma Hayatı Vergi ve Üyelerin Sorunları Komisyonu” üyesidir. Evli ve iki çocuk babasıdır. Batıkent bölgesinde serbest olarak çalışmakta ve Yenimahalle bölgesinde ikamet etmektedir. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Serdal GÜLER
Üye
Serdal GÜLER

Doğum yeri Ankara olup aslen Kırıkkale Keskin’li dir. Cumhuriyet Ticaret Anadolu Lisesinden - Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi- Maliye bölümünden mezun olmuştur. Yüksek Lisansını Okan Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Muhasebe ve Denetim alanında yapmıştır. ASMMO unda stajerler izleme kurultayı ve komisyonlarda görevler almıştır. Mesleki faaliyetini serbest olarak sürdürmektedir. Orta derece de İngilizce bilmektedir. Evli 1 çoçuk babasıdır.