Zühtü Gökhan AVCI
Zühtü Gökhan AVCI
Başkan

1976 Ankara doğumlu olup, Ankara Beypazarlıdır. Ankara Atatürk Anadolu Lisesi, Bilkent Üniversitesi İletişim Lisans, THK Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans mezuniyetlerinin yanısıra Anadolu Üniversitesi İşletme Lisans ve Anadolu Üniversitesi Adalet Ön Lisans mezuniyetleri vardır. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Siteler bölgesinde çalışma hayatına devam etmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Ferdi KARABOĞAZ
Başkan Yardımcısı
Ferdi KARABOĞAZ

1982 Ankara doğumludur. Anadolu Üniversitesi İ.İ.B.F. İşletme bölümünden mezun olmuştur. Halen Başkent Üniversitesi İşletme Yönetimi Yüksek Lisans eğitimi devam etmektedir. 2002 yılında itibaren çeşitli grup ve uluslararası şirketlerde çalışmış, yöneticilik yapmıştır. 2011 yılında Mali Müşavirlik ruhsatını almıştır. 2017 yılında itibaren serbest çalışarak, Mali Müşavirlik ofis faaliyeti göstermektedir. “Şirketlerde Bütçeleme”, “Şirketlerde Mali Planlamanın Önemi” gibi makaleleri, ASMMMO Bülten ve mesleki yayın yapan birçok yayın organında yayımlanmıştır. Halen, ASMMMO da SMMM Staj başlatma ve SMMM yeterlilik sınavlarına yönelik Meslek Hukuku dersi vermektedir. Evli, iki çocuk babasıdır.

Fatih DURSUN
Üye
Fatih DURSUN

1974 Ankara doğumludur, Ankara Güdül nüfusuna kayıtlıdır. Orta öğrenimini Yenimahalle Ticaret Meslek Lisesinde, Yüksek öğrenimini Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Muhasebe ve Finansman Bölümünde tamamlamıştır.1999 yılında S.M. , 2004 S.M.M.M ve 2014 yılında Bağımsız Denetçilik unvanını almıştır. Mesleki faaliyetine 2004 yılından itibaren serbest olarak Yenimahalle bölgesinde sürdürmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Ahmet Mithat RANDA
Üye
Ahmet Mithat RANDA

1969 Hatay doğumludur. Antakya Lisesi ve Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F. İşletme bölümü muhasebe uzlanımı şubesinden mezun oldu. 1998 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olup mesleğini serbest olarak devam ettirmektedir. Ankara Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği derneğinde bir dönem Yönetim Kurulu üyeliği bir dönem Denetim Kurulu üyeliği yapmıştır. KGK Bağımsız Denetçisi ve Bir bağımsız denetim şirketinde denetçi olarak görev yapmaktadır. TÜRMOB Üst Birlik Delegesidir. Ayrıca Mesleki alanda yazılmış ve yayınlanmış makaleleri bulunmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Yusuf BOZTAŞ
Üye
Yusuf BOZTAŞ

1970 doğumlu olup, ilk ve orta öğretimini Ankara’da tamamlamış, 1990 tarihinde Orta Doğu Teknik Üniversitesi Muhasebe bölümünden, 1994 tarihinde Anadolu Üniversite İktisat Fakültesinden mezun olmuştur. 1995 tarihinde Serbest Muhasebeci olarak mesleki faaliyetlere başlamış olup,2001 tarihinde Mali Müşavir, 2012 tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu Denetçisi, 2013 yılında Kamu Gözetim Kurulu Bağımsız Denetçisi unvanlarını almıştır. 2012 yılında TÜRMOB Eğiticiler Eğitimi Programına katılarak Bağımsız Denetim Eğitmeni unvanını almış, Karaman SMMMO’sında ve ASMMMO’sında Bağımsız Denetim eğitimleri vermiştir. 2002-2006 Döneminde Mesleki Denetim Komisyonu Başkanlığı, 2004 – 2006 Döneminde Astem Temel Eğitim Merkez Yönetim Kurulu Üyeliği , 2016 -2019 Döneminde Tesmer Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı, 2019 – 2021 Döneminde Haksız Rekabetle Mücadele ve Reklam Yasağı Kurulu Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur. Mesleki faaliyetlerine serbest olarak devam etmekte aynı zamanda bir bağımsız denetim firmasında Sorumlu Denetçi olarak görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.