Çubuk - Siteler

news-details

ÇUBUK
 
“E Beyan Sistemi E-Defter, E-Fatura, E-Arşiv Fatura ve Muhtasar Prim Hizmet Beyannamesi Birleştirilmesi” konulu seminerimiz Çubuk Bölgesinde SMMM Melih Şengül ve SMMM Alper ERDEM’in sunumları ile yapıldı.
 
Seminerimize çok sayıda meslektaşımızın yanı sıra, Oda Başkanı Ali ŞAHİN, Oda Sekreteri Naci ALKAN, ve Çubuk Bölge Temsilcimiz Ebru KAYHAN katıldı.
 
Seminerimize katkı sağlayan eğitmenlerimize ve tüm meslektaşlarımıza teşekkür ederiz.
 
 
 
SİTELER
 
“E Beyan Sistemi E-Defter, E-Fatura, E-Arşiv Fatura ve Muhtasar Prim Hizmet Beyannamesi Birleştirilmesi” konulu seminerimiz Siteler Bölgesinde, SMMM Melih Şengül ve SMMM Alper ERDEM’in sunumları ile yapıldı.
 
Seminerimize çok sayıda meslektaşımızın yanı sıra, Oda Başkanı Ali ŞAHİN, Başkan Yardımcısı Nurali KELEŞ, Oda Sekreteri Naci ALKAN, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa ÖNDER, Yönetim Kurulu Üyesi Oğuz Nihat ALKAN, TÜRMOB Ücret Tesbit ve Değerlendirme Komitesi Üyesi Neşet ŞAHİN, Muhammet Karagüzel V.D. Müdürü Turgut ÇELİK, Yahya Galip V.D. Müdürü Fevzi ELVANOĞLU, Siteler Sosyal Güvenlik Merkezi Müdiresi Gülşen TUNCER ve Siteler Bölge Temsilcimiz Köksal TOPAL katıldı.
 
Seminerimize katkı sağlayan eğitmenlerimize ve tüm meslektaşlarımıza teşekkür ederiz.

İçerik Fotoğrafları

Sosyal Medyada Paylaş