Etkinlik

news-details

Odamızın Kamu ve Özel Kesimde Çalışanlar Komisyonu tarafından 15 Nisan Pazar günü Atlı Spor Kulubü’nde düzenlenen, kamuda ve bağımlı çalışan meslektaşlarımız ile kahvaltı etkinliği, meslektaşlarımız ve stajyerlerimiz katılımı ile gerçekleştirildi.

Oda Başkanı Ali Şahin ve Yönetim Kurulu üyelerimizin yer aldığı etkinlikte, mesleki yoğunluğun yaşandığı Nisan ayında, meslektaşlarımız aileleri ve çocukları ile çimler üzerinde yaza merhaba diyerek keyifli saatler geçirdiler.

Komisyon başkanı Şükrü Özçetin; Haziran ayı sonunda planlanan “Bağımlı Çalışan Meslektaşlar Çalıştayı” öncesi yapılan kahvaltı etkinliğe katılımları için meslektaşlara teşekkür ederek, meslektaşları, tüm sorunların tartışılıp, konuşulacağı ve “serbest kürsü” şeklinde yapılacak olan “Çalıştay”a beklediklerini ifade etti.

Şükrü Özçetin ayrıca, Komisyon olarak, çalışmalardaki desteklerinden dolayı Oda Başkanı ve kurul üyelerine teşekkür ettiklerini belirtti.

Oda Başkanı Ali Şahin, tüm Türkiye çapında düşünülen Çalıştay’ın bazı nedenler ile Ankara’da ASMMMO’da gerçekleştirileceğini belirterek, Komisyonun Türkiye’de 1-2 oda sonrası Ankara’da ilk defa “HİZMET AKDİ İLE BİR İŞEVEREN BAĞLI OLARAK ÇALIŞAN SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLER İÇİN 2017 YILI ÖNERİ ASGARİ ÜCRET TARİFESİ hazırladığını bu tarifenin Oda Web sayfasına konulduğunu, 2018 yılı içinde ücret tarifesinin güncellemesinin yapıldığını,

Ayrıca, yine Türkiye’de ilk defa Komisyonca hazırlanan “ BİR İŞVERENE BAĞLI OLARAK ÇALIŞAN SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLER İÇİN ÖRNEK İŞ SÖZLEŞMESİ” nin’de Oda web sayfasında yayınlanıp yer aldığını belirtti.

Başkan tarafından, çalmalarından dolayı Komisyona üyelerine teşekkür edilerek, komisyon başkanı Şükrü Özçetin’e plaket takdim edildi. 

İçerik Fotoğrafları

Sosyal Medyada Paylaş